Prestiżowa inwestycja mieszkaniowa

przy polu golfowym

Domy deweloperskie oferowane w ramach projektu Golf Park znajdują się na terenie pola golfowego Sierra Golf Club, jednego z najpiękniejszych w Polsce i w Europie, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknych lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Z badań rynkowych prowadzonych na całym świecie wynika, że nieruchomości położone w sąsiedztwie pól golfowych systematycznie zyskują na wartości.

Otoczenie

Nie ma w okolicach Wejherowa piękniejszej lokalizacji – tak zanurzonej w zieleni pól i lasów, a zarazem położonej tak blisko centrum miasta.
Położenie osiedla jest bardzo atrakcyjne, ponieważ graniczy z lasami wejherowskimi a jednocześnie jest dobrze skomunikowane z miastem (3 km od rynku w Wejherowie, przystanek autobusowy przy wjeździe na osiedle).
Obecnie trwają prace nad rozbudowa Trasy Kaszubskiej S6, do której wjazd będzie oddalony o 7km od osiedla, co jeszcze przyspieszy komunikację z całym Trójmiastem.
Przy wjeździe na terenie osiedla planowany jest kameralny kompleks pawilonów handlowo-usługowych (sklep spożywczy, apteka, salon fryzjersko-kosmetyczny, gabinet lekarski).

Ochrona i bezpieczeństwo

Teren osiedla jest w pełni ogrodzony i monitorowany. Mieszkańcy mogą cieszyć się luksusowym życiem bez obawy o swoje bezpieczeństwo.

Własna aranżacja

Koncepcja architektoniczna Golf Park zakłada wyraźny podział mieszkania na strefę ogólną dzienną (parter) i prywatną sypialnianą (piętro). Mieszkania na sprzedaż nie mają ścian nośnych (konstrukcyjnych) tak więc wszystkie pomieszczenia mogą być zaaranżowane według życzenia przyszłych mieszkańców.

Golf Park rodzina

Rekreacja na terenie osiedla

Ogromne tereny zielone sprzyjają aktywności sportowej. Nasze alejki są idealne do jazdy na rowerze, rolkach, hulajnogach oraz innych sprzętach sportowych. To świetne miejsce aby po pracy spędzać czas z dziećmi na świeżym powietrzu, korzystając z przestrzeni i zieleni.

Plac zabaw

Na terenie inwestycji dostępny jest plac zabaw przygotowany z myślą o najmłodszych.
To niesamowite miejsce rodzinnej rekreacji.

Udogodnienia dla rowerzystów

Uchwyty na rowery oraz asfaltowe alejki.
Aby jeździło się gładko.

Tereny zielone

Inwestycja zanurzona wśród zieleni
pól i lasów.

Biuro sprzedaży na terenie inwestycji: Al. Golfistów 1, Pętkowice 84-200 Wejherowo